● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 3.6 мм (кут огляду 80°)● ІЧ-світло (до 25 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLC | Підтримують |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F2.0 |
| Вага | 110 г |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,02 люкс при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,002 люкс при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвітка ввімкнена) |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Виявлення об'єкта | 55 м |
| Живлення | 12В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розміри | Ф85х77.1 мм |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Регулювання за осями | Поворот: 0° ~ 360°; Нахил: 0° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г: 80°; В: 43°; Д: 94° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴


