Модель отримала сенсор 5 Мп та об'єктив 2.8 мм, що гарантує широкий огляд та деталізацію дрібних об'єктів. Технологія Progressive Scan зменшує спотворення під час зйомки об'єктів, що рухаються.Ключові параметри:
роздільна здатність - 2880 × 1620;
мінімальна освітленість - 0.005 лк (колір) / 0 лк (ІЧ-режим);
дальність роботи ІЧ-підсвічування – до 50 метрів;
кодеки стиснення - H.265, H.264;
аудіопідтримка завдяки вбудованому мікрофону;
захист корпусу - IP65.
Роздільна здатність 5МП;
Фокус 2.8мм (кут огляду 110 °);
ІЧ+видиме світло (до 50м);
Функції зображення: True WDR;
Аналітика та аларми: виявлення руху, виявлення об'єктів: за допомогою ІІ люди/тварини/транспортні засоби;
Micro SD (максимум 256ГБ);
12 VDC/PoE.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| POE | 802.3at/af |
| WDR | True WDR |
| Апертура | 1.6 |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Вага | 550 г |
| Відеокомпресія | H.265, H.264 |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Матриця | 5 MP CMOS 1/2.8" |
| Метод зберігання | microSD 256 Гб; Ajax NVR |
| Потужність споживання | 7,2 Вт |
| Живлення | 12 В |
| Робоча температура | −30 °C - +60 °C |
| Розміри | 198×76×76 мм |
| Мережеві інтерфейси | 1 × RJ-45 Ethernet (10/100 Мбіт/с) |
| Сумісність | ONVIF (профіль S/T*) |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Тип підсвічування | білі світлодіоди; ІЧ світлодіоди |
| Тригери тривоги | виявлення руху, виявлення об'єктів: за допомогою ШІ люди/тварини/транспортні засоби |
| Кути огляду | за горизонталлю: 110°; за вертикаллю: 58°; за діагоналлю: 131° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Цільові типи | Підтримують |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880 × 1620 - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴







