Блок живлення імпульсна двоканальна.вихідна напруга: +11..14В/10А, клемник; вхід: ~220 В, клемник.Корпус металевий, перфорований; Розміри 198х110х50мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 120 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | -20°C ~ +55°C |
| Розмір | 198х110х50 |
| Сила тока | 10 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Блок живлення перфорований |
| Тип виготовлення | Імпульсний |
| Колір | Срібло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴


