Типи ідентифікаторів: U-Prox ID по радіо 2.4 ГГц (смартфона) Mifare®, 13.56 МГц — ISO14443A: Mifare®Standard, Mifare®Hi-Memory, Mifare®Ultraltalight, Mifare®Classic 1K — 4K, Mifare®Classic 7UID, Mif® Plus SL U3-Px IDFC, 13.6 МГц ISO 14443-15693 ідентифікатори 125 кГц — ASK і FSK Режими роботи: по 2.4 ГГц радіодієпровідні-Proximity — Відстань взаємодії 10-20 см, зчитувач активується за допомогою датчика близькості (металедекектор). Рекомендовано для двосторонніх точок проходу та турнікетів Дверцята — відстань взаємодії до 60 см. Зчитувач завжди актуальний Шагбаум — Відстань взаємодії від 1 м до 15 м. Зчитувач завжди активний Вихідний інтерфейс Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 58, 64 біти, Wiegand auto і TouchMermory Відстань читання — взаємодії NFC, ідентифікатори Mifare і 125 кГц — до 4 см, 2,4 ГГц радіо — регулюється від 10 см до 15 м Живлення: + 9... + 16 В Кліматичне виконання: IP65, -40 °C... + 60 °C Розміри: 42,8 х 157,8 х 16 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Інтрефейси (вхід) | Wiegand 26 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Живлення | +9… +16 В |
| Робоча температура | -40°С . . . +60 °C |
| Розміри | 42.8 х 157.8 х 16 мм |
| Відстань зчитування | NFC |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип карток | U-Prox ID 2.4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 010 ₴


