6Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-2.5″ CMOS роздільна здатність 6Mp (3200*1800) моторизований об’єктив f-2.8-12 мм кути огляду 108°-36° горизонтальний, 57°-20° вертикальний LED-підсвічування до 40 м та ІЧ-підсвічування до 50 м відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.008 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF P2P живлення DC12V-PoE, споживання 6.5 Вт 1 аудіовхід, вбудований мікрофон запис на microSD карту (до 256 Гб) ступінь захисту IP67 габаритні розміри Ø 111.6 - 99.6 мм вага 0.66 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Дальність підсвічування | 40 м – LED, 50 м – ІЧ |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Роздільна здатність камери | 6 МП (3200x1800) |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 877 ₴


