
IP PTZ-відеокамера з WiFi 6Mp (2*3Mp) Light Vision VLC-9648WI10ZL f-4+8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном
2 009 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
6Mp (2*3Mp) вулична поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц), з подвійним об’єктивом і подвійним підсвічуванням об’єктив (4 мм + 8 мм) для вільного перемикання з різними фокусними відстанями матриця 1-2.8″ CMOS роздільна здатність запису 2304*1296 x2 відеокодек H.264-H.265 кут повороту 0-350°, кут нахилу 0-90° ІЧ-підсвічування до 20 м + LED 15 м повнокольорове зображення в нічному режимі віддалений моніторинг на смартфонах (застосунок CareCamPro) виявлення руху на відстані до 12 м, детекція людини вбудований мікрофон та розмовний динамік запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб) або у хмарний сервіс живлення 12В-1.2А, блок живлення у комплекті потужність споживання 15 Вт робоча температура -20°C~+60°C клас захисту IP65 розміри 185 - 165 - 120 мм вага 560 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини |
| Wi-Fi | Да |
| Вага | 560 г |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 20 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Клас захисту | IP65 |
| Кути огляду камери | 72° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 185 / 165 / 120 мм |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2304x1296) x2 |
| Спрацювання за подією | За рухом, За тривогою, За годиною |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP PTZ-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 + 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 009 ₴



