Корпусна відеокамера під об'єктив C-CS матриця 1-3" Panasonic CMOS чутливість матриці 0.1Lux - 1.2F режим день-ніч механічний ІЧ-фільтр роздільна здатність: 4 відеопотоки компресії H.264: 1920*1080 1-25fps 1280*720 1-25fps 640*480 1-25fps, 320*240-160 *120 1-4fps 1 потік компресія MJPEG (1080P - 720P - VGA - QVGA) швидкість передачі даних: 128kbps - 10Mbps кодування потоку відео: VBR - CBR налаштування зображення протоколи обміну даних: TCP - IP, UDP, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP архів: SD card - IE client - NVMS1000 - NVR додатковий відеовихід: BNCх1 аудіо: вхід х1 - вихід х1 живлення DC12V робоча температура - вологість -10 ~ +50 - 10% -90% габарити камери без об'єктиву 70 - 145 - 55 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| stock_quantity | 17 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | 12 В |
| Робоча вологість | 10 - 90% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 70 / 145 / 55 мм |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102 ₴


