6Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-2.5″ CMOS роздільна здатність 6Mp (3296*1856) фіксований об’єктив f-2.8 мм кути огляду 104.5° горизонтальний, 54.5° вертикальний LED-підсвічування до 30 м та ІЧ-підсвічування до 30 м відеокомпресія H.265S - H.265+ - H.265 - H.264S - H.264+ - H.264 чутливість 0.008 Люкс @F1.6, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF P2P 1 аудіовхід, 1 аудіовихід, вбудований мікрофон запис на microSD карту (до 512 Гб) живлення DC12V-PoE, споживання 9 Вт ступінь захисту IP67 габаритні розміри Ø 94.6 - 82.8 мм вага 0.472 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії (з класифікацією об'єктів |
| stock_quantity | 300 |
| Аудіовиходи | Да |
| Вага | 472 г |
| Відеокодек | H.264, H.264S, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Інтерфейси передавання даних | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість потоків | 3 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | Ø 94.6 / 82.8 мм |
| Роздільна здатність камери | 6 Мп (3296x1856) |
| Роздільна здатність | 6 Мп |
| Світлочутливість | 0.008 Люкс |
| Серія | E4 |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 461 ₴



