4MP Full Color IP Camer with Matrix Analytics Functions 1-2.9 ″ CMOS 4MP resolution (2688*1520) Motorized lens F-2.8-12 mm Inspection angles of 101 ° -33 ° Horizontal, 53 ° ° ° ° ° ° ° C. Video compression H.265+-h.265-h.264+-h.264 Sensitivity 0,0005 Lux @F1.0, AGC включен, 0 Lux от LED 3 Video Flows Network: RJ45 100M ONVIF, P2P DC12V MAP (до 512 ГБ) Степень IP67 Размеры Ø 111,6 - 99,6 мм веса 0,616 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Объектив | |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| POE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Класифікація цілей, Підрахунок цілей |
| Вес | 616 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантия | 12 міс. |
| Дальность подсветки | 30 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Купольна |
| Интерфейсы передачи данных | 1x RJ45 10/100M |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество потоков | 3 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матрица | 1/2.9" CMOS |
| Модель корпуса | CD54I |
| Особенности | NDAA |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Поддержка браузеров | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Подключение | Дротове |
| Протоколы | 802.1x, DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Размеры | Ø 111.6 / 99.6 мм |
| Разрешение камеры | 4 Мп (2688x1520) |
| Разрешение | 4 Мп |
| Светочувствительность | 0.0005 Люкс |
| Серия | C4 |
| Совместимость | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Тип подсветки | LED |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 821 ₴



