Комплект відеонагляду: 2 купольні 4Mp відеокамери + 2 циліндричні 4Mp відеокамери + 4-канальний 6Mp відеореєстратор. Відеореєстратор: 4-канальний мережевий відеореєстратор з 4 портами PoE, з максимальною роздільною здатністю 6MP відеокодек H.265+, H.265S, H.265, H.264 запис: 6MP - 5MP - 4MP - 3MP - 1080P - 960P - 720P @ 25fps вхідний-вихідний потоки 40Mbps-64Mbps перегляд архіву камер: локально-мережею 4-4 PoE-порти RJ45 100Mbps x4, загальна вихідна потужність 40 Вт інтерфейси: мережа RJ45 100Mbps, USB 2.0 x2, HDD: SATA3.0 до 10 ТБ живлення DC 48V-1.25А розміри 255 - 222 - 42 мм. Камери TD-9544S4L-C: 4Mp IP-відеокамери з функціями аналітики матриця 1-3″ CMOS роздільна здатність 4Mp (2560*1440) фіксований об’єктив f-2.8 мм кути огляду 96° горизонтальний, 53.7° вертикальний LED-підсвічування до 20 м та ІЧ-підсвічування до 20 м відеокомпресія H.265+ - H.265- H.264+ - H.264 чутливість 0.09 Люкс @F2.2, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF живлення DC12V-PoE, споживання 5 Вт вбудований мікрофон ступінь захисту IP67 габаритні розміри Ø 94.6 - 82.8 мм вага 0.42 кг. Камери TD-9441S4L-C: 4Mp IP-відеокамера з функціями аналітики матриця 1-3″ CMOS роздільна здатність 4Mp (2560*1440) фіксований об’єктив f-2.8 мм кути огляду 96° горизонтальний, 53.7° вертикальний LED-підсвічування до 20 м та ІЧ-підсвічування до 30 м відеокомпресія H.265+-H.265-H.264+-H.264 чутливість 0.09 Люкс @F2.2, AGC увімкнено, 0 Люкс з підсвічуванням мережа: RJ45 100M ONVIF живлення DC12V-PoE, споживання 5 Вт вбудований мікрофон ступінь захисту IP67 габаритні розміри 162.1 - 74.8 - 73.8 мм вага 0.365 кг<-p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість записування | 25 к/с |
| POE | Да |
| Smart-функції | Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Вхід/вихід із зони, Захист периметра |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Відеовихід | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – ІЧ, 20 м – LED, 30 м – ІЧ |
| Зовнішній вигляд | Купольна, Циліндрична |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 64 |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп |
| Операційна система | Embedded Linux |
| Живлення | DC 12 В / PoE, DC 48 В / 1.25 А |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Роздільна здатність запису | 6 Мп |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | Комплект відеонагляду |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 082 ₴





