Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 U |
| Глибина | 60 см |
| Несна здатність (статична) | 100 кг |
| Особливості | Ступінь захисту IP 20 |
| Тип | Монтажна шафа настінна |
| Колір | RAL 9005 |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 092 ₴


