● Доводчик дверей RYOBI® серії 2000 модель DS-2055 STD_HO (Японія) накладного типу — призначений для керування зовнішніми та внутрішніми дверима● Повністю контролює весь цикл зачинення дверей із роздільно регульованими швидкостями початкового та кінцевого закриття (прихлипання)● Має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яке затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дає змогу уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін● У комплекті тяга з фіксацією відкритого положення дверей. Під час відчинення дверей до встановленого кута довідник працює як завжди, автоматично зачиняючи двері. Під час відчинення ширші, двері фіксуються у відкритому положенні● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском● Декоративна пластикова кришка в комплекті● Внутрішній механізм — шестерно-речового типу (Rack&Pinion), встановлений на якісних кулькопідшипниках● Колір оздоблення — сірий антрацит● Клас 3-4-5, згідно з EN1154, під час встановлення зі стандартною тягою, залежно від місця монтажу● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей закриття● Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дверей | 100 кг |
| Клас довідника | EN_3/4/5 |
| Робоча температура | -20°С до +45°С |
| Розміри | 246 х 44 х 49 мм |
| Тип важеля | STD_HO_ARM |
| Тип пристрою | доводчик |
| Ширина дверей | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 013 ₴


