Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | Fanvil Technology Co |
| Гарантія, міс | 24 |
| Материал | ABS-пластик |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12В / 1A або PoE |
| Особенности | вбудований радіомодуль 433 МГц |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Потужність споживання, Вт | 0.94–1.98 Вт (адаптер). 1.48–2.37 Вт (PoE) |
| Поддержка PoE | є |
| Размеры, мм | 87.56x87.56x30 |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +55 |
| Розмова з відвідувачем | двусторонняя связь |
| Степень защиты | IP54 |
| Тип установки | настінне |
| Тип устройства | переговорний пристрій |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 655 ₴


