2 Мп уличная облачная Wi-Fi видеокамера; Матрица: 1/2.7" progressive scan CMOS; Сжатие: Н.264 / Н.265; Объектив: f=2.8мм (угол обзора 106°); Встроенный микрофон, Функции: DWDR, 3D-DNR, BLC, день/ ночь (ICR), видеоаналитика, Wi-FI: 2.4GHz, ИК-подсветка до 30 метров, microSD до 512ГБ; IP67, DC 12В/6Вт, 157 x 72 x 72 мм, 250 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ezviz |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Cкорость записи | 25fps |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M) |
| Аудио | вбудований мікрофон |
| Гарантія, міс | 12 |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Компресія відео | H.264. H.265 |
| Угол обзора по горизонтали | 100° |
| Угол обзора по диагонали | 125° |
| Матрица | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Питание | DC 12V |
| Подключение | Wi-Fi |
| Потужність споживання, Вт | 6 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 512 ГБ |
| Размеры, мм | 72 х 72 х 157 |
| Разрешение камеры | 2 Мп (1920x1080) |
| Робоча температура, °C | -30 ~ +50 |
| Степень защиты | IP67 |
| Струм споживання, мА | 1000 |
| Тип установки | внутрішнє. зовнішнє |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип і діапазон підсвічування | ІЧ до 30 м |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функциональные особенности | перетин лінії. визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.01 |
Информация для заказа
- Цена: 3 010 ₴


