Підтримка Wi-Fi, зручне настроювання без потреби проведення. Підтримка вебконфігурації. Алюмінієвий сплав, приємний промисловий дизайн, IP65, IK08, 3 вбудовані індикатори. Внутрішній зчитувач карток Mifare, 1-канальна станція контролю. Придушення шуму та заглушення их. 2-мегапіксельна HD-камера з ІЧ-підсвіткою. Живлення стандартний PoE-12 В постійного струму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Кількість абонентів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 10/100 Мбіт/с |
| POE | Підтримують |
| RS485 | 1 |
| WDR | 76.9 дБ |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудований динамік |
| Аудіокомпресія | G.711 U, G.711 A |
| Камера | 2 Мп |
| Метод роботи | Механічна кнопка |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -40°C - 53°C |
| Розміри | 174 × 91 × 29 мм |
| Роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, RTSP |
| Ступінь захисту | IP65, IK08 |
| Зчитувач карток | Mifare |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тривожні входи | 4 |
| Кути огляду | Г: 124°; В: 75° |
| Керування замком | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 654 ₴



