● Роздільна здатність 2 МП 25 к-с● Фокус 2.8 мм (кут огляду 101°)● Мікрофон вбудований 2x● ІЧ+видиме світло (до 50 м)● CVI-CVBS-AHD-TVI● 12V DC● IP67● Колір корпусу — білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Підтримують |
| Апертура | F1.0 |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон 2x |
| Вага | 330 г |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI — не аналітика) | 4 м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,0001 лк F1.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,00001 лк F1.0 (чорно-білий, 30 IRE); 0 лк (підсвітка увімкнена) |
| Потужність споживання | 5.6 Вт |
| Спостереження за об'єктом (DORI — не аналітика) | 18 м |
| Виявлення об'єкта (DORI — не аналітика) | 45 м |
| Живлення | 12 В DC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | Φ110 × 102 мм |
| Роздільна здатність відео | 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Розпізнавання об'єкту (DORI — не аналітика) | 9 м |
| Регулювання за осями | Панорамування: від 0° – 360°, кут нахилу: від 0° – 78°, поворот: від 0° – 360° |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Кути огляду | Г: 101.8°; В: 54.4°; Д: 122.1° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 408 ₴


