Вхідна напруга: 100 ~ 240В Вихідна напруга: 12 В Вихідний струм: 5 А Потужність: 60 Вт Тип корпуса: пластик ABS, колір чорний Рівень захисту IP 40 Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proinstal |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Блоки живлення |
| Гарантія | 2 місяці |
| Цвет | Черный |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напряжение | 12 В |
| Рабочая температура | 0°C + 45°C |
| Сила тока | 5 A |
| Степень защиты | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Информация для заказа
- Цена: 324 ₴


