Вхідна напруга: 160-260 V Вихідна напруга: 12 V Регулювання вихідної напруги 11,3V-14,8V Вихідна сила струму: 5 A Потужність: 60 W ККД: Не менш 80% Частота: 50 / 60 Hz Струм заряду батареї 0,5 А Емність АКБ 7- 10 Аг Захист від: короткого замикання, перевантаження Монтаж: поверхневий Клас захисту: IP20 Роз`єм підключення: клемник Наявність активного охолодження: немає Робоча температура: 0 С до +60 С Матеріал корпусу: метал Колір: срібний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proinstal |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Блоки живлення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Срібло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Робоча температура | 0 °C +50 °C |
| Сила тока | 5 A |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴


