
Інвертор з правильною синусоїдою ONLINE Ritar RT-2KL-LCD, RACK 2000VA (1800Вт), 72В, під зовнішній АКБ, (610*605*220) 13,1 кг
18 486 ₴
- В наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики: ДБЖ Online однофазний 220V Номінальна потужність: 2000VA / 1400Ват Коефіцієнт потужності: 0,7 Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда Тип індикації: дисплей Вхідна напруга: 140 ~ 290 V AC Частота: 40 -70 Hz Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 5% Частота: 47-53 Hz або 57 -63 Hz Вихідна напруга при роботі від батареї : 220V AC ± 1% Частота: 50 ± 0.2 Hz Час перемикання від батареї: DC to AC 0 ms Час перемикання в мережі транзит: AC to AC 4ms Напруга батарей для підключення ДБЖ: 72В Ток заряду: 10А ( Максимальний - 12А ) Рекомендована ємність акумуляторів 100- 120 Аг. Час заряду батареї: 8 годин ( 90% емності) Захист від короткого замикання: є Аварійне відключення (захист від перевантаження): є Захист від повного розряду батареї: є Холодний старт : є Наскрізний нуль : є USB інтерфейс : є RS-232 інтерфейс : є Захист ліній зв`язку: є Звукової індикації : є Тип індикації: Дисплей Внутрішня батарея: - Кабель для підключення зовнішніх батарей : є Кількість підключення зовнішнії батарей: 6 шт Тип запобіжника: термічний Кількість розеток Schuko: 2шт Клемник для навантаження 220V:- Тип корпуса: метал, колір чорний Робоча температура: 0 - 45 С, вологість не більше 90% без конденсату
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Вага | 9 кг |
| Вихідна потужність | 140 до 290 В |
| Габарити | 480 x 90 x 420 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість розеток | 2 Schuko |
| Потужність | 1600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 486 ₴

