Вхідна напруга: 100 ~ 240В Перемекач на мережу 110 В / 220 В Вихідна напруга: 12 В Діапазон регулування напруги : 11,0 - 14,5 В Вихідний струм: 25 А Потужність: 300 Вт Захист від: короткого замикання, перегріву, перегрузки Активне охолодження: - ККД: не меньше 80% Роз`єм підключення: клемна колодка Монтаж: поверхневий Тип корпуса: метал перфорований, колір срібний Рівень захисту IP 20 Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Срібло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 12 В |
| Потужність, Вт | 300 Вт |
| Робоча температура | 0°C + 45°C |
| Розмір | 203*114*55 |
| Сила тока | 25А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 963 ₴


