Технічні характеристики
Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240 В
Вихідна напруга: 19 В
Номинальний ток: 3.42А
Потужність споживання: 65 Вт
Тип матеріалу корпусу: пластик
Колір: чорний Тип упаковки: ВОХ
Сумісність з моделями ноутбуків:
Acer Note 330T
Acer Aspire 1200
Acer Aspire 1410
Series Acer Aspire 1411
Acer Aspire 1411ASUS WLMi
Acer Aspire 1412
Acer Aspire 1412LC
Acer Aspire 1412LCi
Acer Aspire 1412LM
Acer Aspire 1412LMi
Acer Aspire 1412ASUS WLMi
Acer Aspire 1413
Acer Aspire 1413LC
Acer Aspire 1413LM
Acer Aspire 1413LMi
Acer Aspire 1413ASUS WLMi
Acer Aspire 1414
Acer Aspire 1414L
Acer Aspire 1414LC
Acer Aspire 1414LM
Acer Aspire 1414LMi
Acer Aspire 1414ASUS WLCi
Acer Aspire 1414ASUS WLMi
Acer Aspire 1415
Acer Aspire 1415LMi
Acer Aspire 1640 Series
Acer Aspire 1640LC
Acer Aspire 1641LM
Acer Aspire 1641LMi
Acer Aspire 1641ASUS WLMi
Acer Aspire 1642ASUS WLMi
Acer Aspire 1650 Series
Acer Aspire 1651NASUS WLCi
Acer Aspire 1651ASUS WLCi
Acer Aspire 1651ASUS WLMi
Acer Aspire 1652ASUS WLMi
Acer Aspire 1654ASUS WLMi
Acer Aspire 1680 Series
Acer Aspire 1680ASUS WLCi
Acer Aspire 1680ASUS WLM
Acer Aspire 1681
Acer Aspire 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х1.7 мм |
| Сумісність | Acer |
| Ток | 3.42А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 463 ₴


