Блок живлення для ноутбука
Вхідна напруга 100-240V 50-60 Hz
Потужність: 60 W
Напруга: 19V
Сила струму:3,16 A
Тип роз`єму: штекер 5,5*3 мм
Тип корпуса: пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Спеціалізовані блоки живлення |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Роз'єми | 5.5х3.0 мм |
| Сумісність | Samsung |
| Ток | 3.16A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴


