Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 Кг |
| Додаткові характеристики | блокировки выключателя |
| Діаметр патрона | 1 мм |
| Ключові особливості | мягкая рукоятка |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | додаткова рукоятка |
| Крутящий момент | 11 Нм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 16 мм |
| Мощность | 850 Вт |
| Назначение | професійний |
| Тип | ударная дрель миксер |
| Скорость вращения | 630 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 12 302 ₴





