Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Дрель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Питание | Сеть 230В |
| Ключові особливості | реверс |
| Цвет | Синий |
| Крутящий момент | 20 Нм |
| Максимальний діаметр свердління у деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління у сталі | 10 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Скорость вращения | 2600 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 4 937 ₴


