Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Додаткові характеристики | регулировка числа оборотов |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | чорний із синім |
| Комплектация | блок системы микрофильтрации |
| Максимальна кількість обертів за хвилину | 12000 |
| Напряжение | 230 В |
| Потребляемая мощность | 0.25 кВт |
| Тип | ексцентрикові |
| Швидкість холостого ходу | 7500 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 3 509 ₴






