Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Додаткові характеристики | регулировка скорости вращения |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Алый |
| Комплектация | Ключ специальный |
| Максимальна кількість обертів за хвилину | 11000 |
| Напряжение | 230 В |
| Потребляемая мощность | 1.1 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 3000 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 3 384 ₴


