Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.2 кг |
| Додаткові характеристики | плавный пуск двигателя |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | Ключ специальный |
| Максимальна кількість обертів за хвилину | 12000 |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 1.4 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
Информация для заказа
- Цена: 9 015 ₴


