Microlab В70 зуміла зберегти в собі класичну простоту конструкції, надійність та додати сучасний дизайн. Корпуси гучномовців мають традиційну геометрію. Форм фактор системи типу фазоінвертор. Фазоінвертор виведено на задню панель гучномовця. Матеріал – дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Вага | 3.6 кг |
| Додатково | Регулювання ВЧ |
| Живлення | від мережі |
| Колір | Чорний |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 135 x 185 x 229 |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Сумарна потужність | 20 Вт |
| Тип | 2.0 |
| Фронт | 10 Вт/канал |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 40 - 20000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079 ₴


