Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | наклонно-поворотное |
| Комплектация | Інструкція |
| Максимальна відстань від стіни | 350 мм |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 55 мм |
| Мінімальна діагональ | 18 " |
| Регулировка | Наклон |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм |
| Тип | Настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 627 ₴


