Настінний похило-поворотний кронштейн Simpler 11ET. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | похило-поворотне |
| Комплектація | Інструкція |
| Максимальна відстань від стіни | 60 мм |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 60 мм |
| Мінімальна діагональ | 18 " |
| Регулювання | Нахил |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм |
| Тип | Настінне кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴


