Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Вес | 32 г |
| Высота | 16 мм |
| Глубина | 27.2 мм |
| Дод. порти та роз'єми | RJ-45 IEEE 802.3, IEEE 802.3u и IEEE 802.3ab |
| Питание | USB |
| Кількість USB портів | 3 шт |
| Сумісність із ОС | Windows |
| Тип | Внешний |
| Ширина | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴






