Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Digitus |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB Type-C OTG USB 2.0 |
| Вес | 30 г |
| Высота | 16 мм |
| Глубина | 23 мм |
| Дод. порти та роз'єми | SD |
| Кількість USB портів | 3 шт 2.0 |
| Сумісність із ОС | Windows |
| Тип | внешний концентратор & считыватель карт |
| Ширина | 81 мм |
Информация для заказа
- Цена: 646 ₴





