Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chief |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна відстань від стіни | 462 мм |
| Максимальна діагональ | 52 " |
| Максимальная нагрузка | 34 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 46 мм |
| Мінімальна діагональ | 26 " |
| Регулировка | Наклон |
| Розміри (ШхВхГ) | 574 х 438 х 46 |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм |
| Тип | Настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 22 897 ₴



