Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chief |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 47 " |
| Максимальная нагрузка | 56 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 10 мм |
| Мінімальна діагональ | 26 " |
| Регулировка | Наклон |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм |
| Тип | Настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 9 438 ₴


