Імпульсний адаптер живлення Merlion MLPSP12-5, 12 В 5 А (60 Вт) штекер 5,5 - 2,5 + шнур живлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Напруга | 12 В |
| Потужність, Вт | 60 Вт |
| Робоча температура | От 0° до 45° C |
| Сила тока | 5 A |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип виконання | Імпульсний |
| Тип | Блок живлення (штекер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴


