Врізна електромеханічна клямка з
датчиком стану дверей і силою утримання
500 кг. З живленням закрита. Живлення DC12V. Споживання
200mA. Розміри 160x25x31 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 360 г |
| Живлення | DC12V |
| Комплектація | засувка. монтажний комплект. інструкція |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Робоча температура | -10°C ~ +50°C |
| Розміри | 160x25x31 мм |
| Споживання | 200mA |
| Тип вироби | електрозасувка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴




