Дводіапазонна Wi-Fi точка доступу з 5 портами Ethernet. RouterOS L4, 4ядра CPU 716 МГц, RAM 128 Мб Порти: 5x RJ45 (100-1000M) Wi-Fi: 2.4 ГГц (802.11 b-g-n) і 5 ГГц (802.11 a-n-ac) Підтримка passive PoE за порту No5 USB для під'єднання 3G-4G-мотуда Живлення: DC 10-27В або passe PoE-in No1 34х119х мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet порти (Uplink) | 5x RJ45 (10/100/1000M) |
| POE | 5й порт |
| Wi-Fi | 2.4GHz (802.11b/g/n) и 5GHz (802.11a/n/ac) |
| Антени | 2.5 dBi (двохдіапазонний режим) / 2.0dBi (однодіапазонний режим) |
| Локальне сховище | 16МБ |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Розміри | 34х119х98 мм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 479 ₴


