Концентратор с 2 портами USB 3.0, 1 портом USB Type-C, слотами для карт SD и microSD и разъемом USB Type-C.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | USB Type-C тільки для передачі даних |
| Высота | 13.5 мм |
| Влажность | 10% до 90% при експлуатації |
| Глубина | 108 мм |
| Дод. порти та роз'єми | SD |
| Питание | USB від комп’ютера |
| Комплектация | Адаптер питания |
| Кількість USB портів | 3 шт |
| Підключення | до 127 устройств |
| Стандарти | OHCI |
| Сумісність із ОС | Mac OS |
| Температура зберігання | -20 до 70 °C |
| Температура рабочая | 0 до 40 °С |
| Тип | Внешний |
| Скорость передачи данных | до 5 Гбит/с |
| Ширина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 163 ₴


