Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Пользовательские характеристики | |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Дополнительно | LED-освітлення |
| Общий объем | 366 л |
| Збереження температури при вимкненні електроенергії | 16 час |
| К-ть полиць в морозильній камері | 3 висувні бокси |
| Клімат клас | SN-T |
| Цвет | Белый |
| Количество дверей | 2 двері |
| Кількість полиць на дверях | 4 з них 1 глибока та 3 стандартні |
| Материал полок | Стекло |
| Напряжение питания | 221 - 240 V |
| Объем морозильной камеры | 87 л |
| Объем холодильной камеры | 279 л |
| Мощность замораживания | 14 кг/сутки |
| Приєднувальна потужність | 100 Вт |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Тип ручок | Вертикальні |
| Тип | холодильник двокамерний |
| Функції/можливості | Регульовані ніжки |
Информация для заказа
- Цена: 30 799 ₴





