Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KSL |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | фиксированное |
| Цвет | Черный матовый |
| Комплектация | Інструкція |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 29 мм |
| Мінімальна діагональ | 40 " |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм |
| Тип | Настінне кріплення |
Информация для заказа
- Цена: 937 ₴


