Настінний похилий кронштейн Simpler 68EN. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 40-80 дюйма і вагою до 35 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 200×200 мм до 600×400 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | похиле |
| Колір | Чорний матовий |
| Комплектація | Інструкція |
| Максимальна діагональ | 80 " |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 62 мм |
| Мінімальна діагональ | 40 " |
| Регулювання | нахил -5°/+15° |
| Стандарт кріплення (VESA) | 200x200 мм |
| Тип | Настінне кріплення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴


