2 МП HDTVI PTZ відеокамера з ІЧ-підсвіткою 1-2,8 CMOS 0.05 лк (День), 0.001 лк (Ніч) f -4,8 - 120 мм, кут огляду: 57,6-2.5, 25x-оптичний 1080p - 25 к-с Вихіди: CVBS, RS-485 тривога 2-1 день-ніч (ICR, 3DNR, BLC, автодифрагма, автофокус, І 150 мК IP66, AC 24 В — 30 Вт Ø 208 × 305 мм 3300 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| WDR | 120 дБ |
| Апертура | F 1.6 to F 3.5 |
| Баланс білого | авто/ручного/всередині та поза приміщенням |
| У комплекті | кронштейн DS-1602ZJ |
| Вага | 3.3 кг |
| Дальність підсвічування | До 150 м |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/1 вих |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | колір 0.005 лк |
| Оптичне збільшення | 25х |
| Основні функції обробки | 8 приватних масок |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Підтримують |
| Живлення | 24 В AC |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча температура | -30° C - 65° C |
| Розміри | Ø 208 × 305 мм |
| Відстань фокусування | 10 - 1500 мм |
| Регулювання посилення (AGC) | авто/ручний |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | ІЧ-фільтр |
| Режими роботи PTZ | 10 патрулів до 32 попередньо встановлених параметрів |
| Швидкість затвора | 1/1 - 1/10 |
| Швидкість за попередньо встановленими параметрами | поворот |
| Швидкість ручного керування | Поворот |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип підсвічування | ИК |
| Кути огляду | Г |
| Керування фокусом | Авто/Півавто/Ручний |
| Фокусна відстань | 4.8 - 120 мм |
| Цифрове збільшення | 16х |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 460 ₴


