4-канальний 4K XVR, підтримка 5-форматів відеосигналу (аналог, HDCVI, TVI, AHD, IP). Записування: 1-й канал: 4K (1-7 к-с), 6 Мп (1-10 к-с), 5 Мп (1-12 к-с), 4 Мп — 3Мп (1-15 к-с) інші: 4K-N (1-7 к-с), 4 Мп — 3 Мп (1-15 к-с), 4M-N — 1080p — 720p — D1 (1-25 к-с). Виходи: HDMI, VGA. Аудио: 1-1. Інтерфейси: 1x RJ45 (100M), 2x USB, 1x Sata HDD (до 10 Тб). DC 12В-2А, 205x211x45 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 4K |
| Ethernet | 1 RJ-45 Port (100 Мб) |
| HDCVI камери | 4K |
| IP камери | 4+4 канали |
| RS485 | 1 порт |
| TVI камери | 4K |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711u; PCM |
| Вага | 530 г |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с — 6144 Кбіт/с |
| Відеодетекція | Виявлення руху |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Дія під час спрацювання тригера | Запис |
| Захист периметра (канали) | 1 |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI |
| Класифікація об'єктів | Підтримують |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iPhone; iPad; Android |
| Мультиекранний режим | с IP |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Підтримка роздільних здатностей | 4K; 6MP; 5MP; 4K-N; 4MP; 3MP; 4M-N; 1080p; 720p; 960H; D1; CIF |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Перегляд архіву | 1/4 |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 205 × 211 × 46 мм |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Розпізнавання облич (пошук) | до 8 облич за секунду |
| Режим пошуку | Час/дата |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12 |
| Керування базою даних | До 10 баз даних облич із 20 000 зображень облич в загальний. Ім'я |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K (1-7 к/с) |
| Частота кадрів (дод. потік) | 960H (1 –15 к/с); D1/CIF (25 к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 676 ₴


