16 каналів SMD 16 каналівBNC 8 каналів (1080N-720p 25 к-с) H.265+-H.265-H.264+-H.2641 HDMI 1 VGA1 RJ-45 (100 MB) 1 SATA до 10 Тб 2 USB 2.0 1 портRS485
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Количество HDD | 1 |
| Операційна система | Linux |
| Користувальницькі характеристики | |
| AHD камери | 1080p 25 к/с |
| Ethernet | 1 RJ-45 (100 Мб) |
| HDCVI камери | 1080p 25 к/с |
| IP камери | 16+2 канали до 6MP |
| RS485 | 1 порт |
| TVI камери | 1080p 25 к/с |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Аналогові входи | 16 |
| Аудіовхід | 1 |
| Аудіоінтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Аудіокомпресія | G.711a; G.711u; PCM |
| Вага | 1 кг |
| Відеобітрейт | 32 Кбіт/с –4096 Кбіт/с |
| Відеодетекція | Виявлення руху |
| Відеокомпресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| Гарантійний термін | 24 мес. |
| Двостороння розмова | Підтримують |
| Дія під час спрацювання тригера | Запис |
| Інтерфейси відеовиходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Макс. розширення запису | до 2 Мп |
| Мобільні платформи | iPhone; iPad; Android |
| Мультиекранний режим | с IP |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Підтримка роздільних здатностей | 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Перегляд архіву | 1/4/9/16 |
| Процесор | linux |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 260 × 238 × 48 мм |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080N/720p (25 к/с) |
| Частота кадрів (дод. потік) | CIF (1 –7 к/с) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 945 ₴


