4.3 дисплей 800 × 480 + хутро. кнопки 2 МП камера 120 огляд база 5000 облич, 10000 користувачів, 25 000 карт Mifare 2x RS-485 віддалене налаштування двостороннє аудіо 12В DC IP 65 -30 C - +60 C 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 10/100/1000 Мбіт/с |
| RS485 | 2 |
| WDR | True WDR |
| Камера | 2 × 2 MP |
| Метод роботи | 4.3&ction; дисплей 800 × 480 + хутро. кнопки |
| Монтаж | Врізний |
| Операційна система | Linux |
| Пам'ять карт і подій | 25 000 карт |
| Пам'ять облич | 5 000 |
| Живлення | 12В DC |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розміри | 373 х 124 х 43.7 мм |
| Роздільна здатність | 1080p 25 к/с |
| Мережеві протоколи | TCP/IP |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Зчитувач карток | Mifare |
| Керування замком | 1 дверний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 920 ₴


