радіус 12 м кут огляду 360 172 зони швидкість виявлення 0.3-2 м-с фільтр світла 6500 лк компенсація температури дистанція сигналу 1.6 км живлення CR123A× 1 3В -10 C - 55 C &phi101 x 33 мм стельове кріплення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 г |
| Висота встановлення | 2.4 - 4 м |
| Живлення | CR123A × 1 3В |
| Робоча температура | -10 °C - 55 °C |
| Розміри | φ101 x 33 мм |
| Відстань передавання | 1.6 км |
| Швидкість детекції | 0.3 - 2 м/с |
| Термін роботи батареї | 5 років |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 873 ₴


