сценарії роботи: За тривогою, за роботою, за несправністю, за розкладом, вручну RF модуль 868 мГц 1600 м LED статус -10C - 55C 52 × 52× 88 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85 г |
| Індикація станів | Підтримують |
| Робоча температура | -10°C - 55°C |
| Розміри | 52 × 52 × 88 мм |
| Відстань передавання | 1600 м |
| Тип живлення | AC 220В |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴


