7 сенсорний IP 1024 & times600 1х RS-485, тривогою 6 вх-1 Вих, дверний замок, 1 RJ-45 100 Мбіт-с, Wi-Fi Onvif SD карта до 32 Гб, Вбудований мікрофон і спікер, режим не турбувати, контроль ліфта DC 12В 1A, 2-5 Вт, PoE (802.3 af) - 10C - +55C 236 & times130 & times23 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 1 RJ-45 100 Мбіт/с |
| POE | Підтримують |
| RS485 | 1 |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/802.11g/802.11n |
| Аудіовхід | 1 |
| Аудіовихід | вбудований динамік і трубка |
| Вихід живлення | 1 12В/100 мА |
| Дисплей | 7" |
| Локальна пам'ять | SD до 32 Гб |
| Монтаж | Накладний |
| Операційна система | Linux |
| Живлення | 12В DC 1A |
| Споживана потужність | 2 - 5 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 236 × 130 × 23 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Мережеві протоколи | IPv4 |
| Сумісність | ONVIF |
| Тривожні входи | 6 |
| Тривожні виходи | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 428 ₴


