ОС Android 7.1 ROM- RAM 8-2 Гб дисплей 10.1" IPS 1280 × 800 H.264 Г: 64.1°, В: 48.1°, Д: 80.2° роздільна здатність 2 МП вбудований мікрофон, спикер, 3.5 мм роз'єм інтерфейси: 128 камер, SIP 10000, 2 10-100-1000 M Ethernet, 2 тривожних входи, 1 RS-485 USB, SD картка 128 Гб, 2 релейних виходи для замків 3 сенсорні кнопки, 3 індикатори -10 °C - 50 °C PoE (LAN1) 12 VDC 12 Вт 292 × 166 × 31 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 2 10/100/1000 M |
| POE | Підтримують |
| ROM/RAM | 8/2 Гб |
| RS485 | 1 |
| Аудіовхід | Вбудований мікрофон |
| Аудіокомпресія | G.711u |
| Дисплей | 10.1" |
| Локальна пам'ять | SD до 128 Гб |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Операційна система | Android 7.1 |
| Живлення | 12В DC |
| Під'єднання | 2 тривожних входи |
| Робоча температура | -10 °C - 50 °C |
| Розміри | 292×166×31 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 1280 × 800 |
| Релейні виходи | 2 |
| Мережеві протоколи | TCP/IP |
| Тривожні входи | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 484 ₴


