2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE76D0T-ITPFS (2.8 мм) забезпечує відеоспостереження із застосуванням технології HD-TVI як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Вона ідеально підходить для монтування як на великих промислових об'єктах (наприклад, аеропортах і заводах), так і на невеликих локаціях (включно з офісами і приватними будинками).
Пластиковий корпус камери в поєднанні з класом захисту IP67 забезпечує надійний захист від вологи та пилу. Камера здатна працювати в широкому діапазоні температур, від -40°C до +60°C.
Фіксований об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і широким кутом огляду в 106,4° дає змогу камері охоплювати велику територію.
Камера оснащена кольоровою матрицею 2 МП CMOS з роздільною здатністю 1920 x 1080. Вбудоване ІЧ-підсвічування освітлює до 20 метрів перед камерою навіть у повній темряві. Перехід камери в нічний режим відбувається автоматично.
Крім того, пристрій має різні функції, як-от: AGC - автоматично підлаштовує рівень посилення сигналу залежно від змін у рівні освітленості, DWDR дає змогу камері справлятися із сильними контрастами освітлення, 2D-DNR - зменшує рівень шуму на зображенні.
Комплектація:
Камера
Монтажний комплект
Монтажний шаблон
Інструкція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Баланс білого | Авто/вручну |
| Вага | 141 г |
| Вага в пакованні, кг | 0,209 |
| Відеоінтерфейси | Перемикний TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Висота в пакованні, см | 40,5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні, см | 19,1 |
| Дальність підсвічування | До 20 м |
| Кріплення об'єктива | М12 |
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| Матеріал | Пластик |
| Матриця | 2 Мп CMOS |
| Метод зберігання | На жорсткий диск HDD |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(колір) |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Налаштування зображення | Яскравість |
| Живлення | DC 12В ±25% |
| Придушення шуму (DNR) | 2D DNR |
| Підтримка роздільних здатностей | 2МП |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 84х79 мм |
| Регулювання за осями | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, обертання: 0° - 360° |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримують |
| Режим ДЕНЬ/НІЧ | Авто (ICR)/Квіт/Ч/Б |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000с |
| Тип камер | HDCVI TurboHD |
| Тип підключення | Провідне |
| Тип підсвічування | ИК |
| Тип встановлення | Внутрішній |
| Кути огляду | H: 106,4°; V: 57,9°; D: 124,6° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 - 25 к/с |
| Ширина в пакованні, см | 1,3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 419 ₴


